Image Picker (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (68 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Private
et: Privaatne

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Go
et: Mine

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Statistics
et: Statistika

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Thumbnail size
et: Pisipildi suurus

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: State
et: Olek

en: General
et: Üldine

en: Align
et: Joondus

en: Users
et: Kasutajad

en: Order
et: Järjestus

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Browse
et: Sirvi

en: Show
et: Näita

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: Long
et: Pikk

en: Short
et: Lühike

en: Copy
et: Kopeeri

en: Blocks
et: Plokid

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Image file
et: Pildifail

en: Default Thumbnail Size
et: Vaikimisi pisipildi suurus

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: 1 group | @count groups
et[0]: 1 grupp
et[1]: @count gruppi

en: Bulk operations
et: Masstegevused
