Image Picker (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (77 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Private
fi: Yksityinen

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Public
fi: Julkinen

en: Comments
fi: Kommentit

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Go
fi: Mene

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: n/a
fi: ei mitään

en: Upload
fi: Siirrä

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: State
fi: Tila

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Align
fi: Tasaa

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Order
fi: Järjestys

en: Edit group
fi: Muokkaa ryhmää

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Browse
fi: Selaa

en: seconds
fi: sekuntia

en: Show
fi: Näytä

en: No groups found.
fi: Ryhmiä ei löytynyt.

en: Middle
fi: Keskellä

en: Minimum width
fi: Vähimmäisleveys

en: Long
fi: Pitkä

en: Short
fi: Lyhyt

en: Copy
fi: Kopioi

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Images per page
fi: Kuvia sivulla

en: Default order
fi: Oletusjärjestys

en: Newest first
fi: Uusin ensin

en: Config
fi: Asetukset

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: 1 image | @count images
fi[0]: 1 kuva
fi[1]: @count kuvaa

en: Bulk operations
fi: Bulkkitoiminnot

en: Edit group roles
fi: Muokkaa ryhmän rooleja

en: Progress bar
fi: Etenemispalkki

en: One image processed. | @count images processed.
fi[0]: Yksi kuva prosessoitu.
fi[1]: @count kuvaa prosessoitu.

en: File not found
fi: Tiedostoa ei löytynyt
