Image Picker (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj
