Image Picker (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (104 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Private
hu: Rejtett

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Go
hu: Mehet

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: n/a
hu: n. a.

en: Upload
hu: Feltöltés

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Thumbnail size
hu: Bélyegkép mérete

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Medium
hu: Közepes

en: Media
hu: Média

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: State
hu: Állapot

en: Group name
hu: Csoportnév

en: General
hu: Általános

en: No groups
hu: Nincs csoport

en: Align
hu: Igazítás

en: Users
hu: Felhasználók

en: Order
hu: Rendelés

en: Stats
hu: Statisztika

en: Edit group
hu: Csoport szerkesztése

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Browse
hu: Böngészés

en: seconds
hu: másodperc

en: Show
hu: Megjelenítés

en: No groups found.
hu: Nem találhatóak csoportok.

en: Insert image
hu: Kép beillesztése

en: Middle
hu: Közép

en: Minimum width
hu: Minimális szélesség

en: Long
hu: Hosszú

en: Short
hu: Rövid

en: Group Name
hu: Csoport neve

en: Percentage
hu: Százalék

en: Use watermark
hu: Vízjel használata

en: Copy
hu: Másolás

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Images per page
hu: Képek oldalanként

en: Used
hu: Használatban

en: By name
hu: Név szerint

en: Delete All
hu: Összes törlése

en: Scale image
hu: Kép átméretezése

en: Default order
hu: Alapértelmezés szerinti sorrend

en: selected
hu: kiválasztott

en: Newest first
hu: Legújabb elöl

en: Image file
hu: Képfájl

en: Save group
hu: Csoport mentése

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Config
hu: Beállítás

en: 1 group | @count groups
hu[0]: 1 csoport
hu[1]: @count csoport

en: Private groups
hu: Nem nyilvános csoportok

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: 1 image | @count images
hu[0]: 1 kép
hu[1]: @count kép

en: Bulk Operations
hu: <em>Bulk Operations</em>

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek

en: Enable Progress bar in upload
hu: Folyamatjelző sáv engedélyezése feltöltésnél

en: Progress bar Delay
hu: Folyamatjelző sáv késleltetése

en: Progress bar message
hu: Folyamatsáv üzenet

en: Quotas
hu: Kvóták

en: Edit group roles
hu: Csoportszerepkörök szerkesztése

en: Top Middle
hu: Fent középen

en: Bottom Middle
hu: Lent középen

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv

en: removed
hu: eltávolított

en: File not found
hu: A fájl nem található
