Image Picker (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (50 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Go
jv: Nuju

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Statistics
jv: Statistik

en: Upload
jv: Unggah

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Medium
jv: Sedheng

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: General
jv: Umum

en: Align
jv: Rata

en: Users
jv: Panganggo

en: Order
jv: Urutan

en: Show
jv: Kétoknā

en: Minimum width
jv: Ambā minimal

en: Long
jv: Dawa

en: Short
jv: Cendhek

en: Blocks
jv: Blok

en: Default order
jv: Préntah gawan
