Image Picker (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (242 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Private
nl: Privé

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Public
nl: Publiek

en: Comments
nl: Reacties

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Go
nl: Filter

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Statistics
nl: Statistieken

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Upload
nl: Uploaden

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Thumbnail size
nl: Miniatuurgrootte

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: State
nl: Status

en: added
nl: toegevoegd

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: General
nl: Algemeen

en: No groups
nl: Geen groepen

en: Align
nl: Uitlijning

en: Users
nl: Gebruikers

en: Order
nl: Volgorde

en: Stats
nl: Statistieken

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: By Title
nl: Op Titel

en: Browse
nl: Bladeren

en: seconds
nl: seconden

en: Show
nl: Weergeven

en: Show the progress bar if processing is longer than this value.
nl: Geef de vooruitgangsbalk weer als de verwerking langer duurt dan deze waarde.

en: Processing form... please wait.
nl: Bezig met verwerken formulier... even geduld a.u.b.

en: Message to display while uploading.
nl: Bericht weer te geven gedurende het uploaden.

en: No groups found.
nl: Geen groepen gevonden.

en: Middle
nl: Midden

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Long
nl: Lang

en: Short
nl: Kort

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Copy
nl: Kopieren

en: Blocks
nl: Blokken

en: Images per page
nl: Afbeeldingen per pagina

en: Used
nl: Gebruikt

en: Cancelled.
nl: Geannuleerd.

en: By name
nl: Op naam

en: Delete All
nl: Alles verwijderen

en: Scale image
nl: Afbeelding schalen

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: selected
nl: geselecteerd

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Adds an advanced image upload form under the node body part.
nl: Een geavanceerd uploadformulier voor afbeeldingen toevoegen onder de berichttekst van de node.

en: Image picker
nl: Afbeeldingenkiezer

en: Edit image
nl: Afbeelding aanpassen

en: Imagepicker
nl: imagepicker

en: Imagepicker settings.
nl: instellingen voor Imagepicker

en: My imagepicker
nl: Mijn imagepicker

en: Manage your imagepicker files.
nl: Imagepicker-bestanden beheren

en: Image file
nl: Afbeeldingsbestand

en: Error while uploading file.
nl: Fout bij het uploaden van het bestand.

en: Uploaded file is not an image.
nl: Het geüploade bestand is geen afbeelding.

en: Only .jpg, .gif and .png image files are accepted.
nl: Enkel .jpg, .gif en .png afbeeldingsbestanden worden aanvaard.

en: Thumbnail size should be an integer between 1 and 999.
nl: Grootte van de miniatuur moet een geheel getal tussen 1 en 999 zijn.

en: Image was successfully uploaded.
nl: De afbeelding is succesvol geüpload.

en: Error while moving uploaded file to its destination.
nl: Fout bij het verplaatsen van het geüploade bestand naar zijn bestemming.

en: Float right
nl: Zweef naar rechts

en: Return to page
nl: Keer terug naar pagina

en: You can alter the default styling of the iframe here,<br />useful if the iframe is not fitting in with your theme.
nl: U kan de standaard styling van het iframe hier veranderen, <br />handig als het iframe niet past in het thema.

en: Iframe width
nl: Iframe breedte

en: Configure the iframe width. This can be a number or a percentage, eg 400 or 100%
nl: Stel de iframe breedte in. Dit kan een nummer of een percentage zijn, bv. 400 of 100%

en: Iframe height
nl: Iframe hoogte

en: Configure the iframe height. This must be a number, eg 500
nl: Stel de iframe hoogte in. Dit moet een nummer zijn, bv. 500

en: Iframe border
nl: Iframe rand

en: Configure the iframe border. This can be a number, eg 0 or 1, or a css entry such as 1px solid #808080
nl: Stel de iframe rand in. Dit kan een nummer zijn, bv. 0 of 1 of een CSS-invoer zoals 1px solid #808080

en: Fieldset state
nl: Fieldset toestand

en: Setting this option will collapse the fieldset the iframe is in by default.
nl: Deze optie klapt de fieldset met daarin het iframe standaard dicht.

en: Use full url
nl: Volledige URL gebruiken

en: The Iframe height must be a number
nl: De Iframe-hoogte moet een getal zijn

en: You must fill in the Iframe width
nl: Vul de Iframe-breedte in

en: You must fill in the Iframe border
nl: Vul de Iframe-rand in

en: Give your group a brief name and optionally put any additional information in the group description box
nl: Geef uw groep een korte naam en, optioneel, plaats bijkomende info in de groepomschijving

en: group description
nl: groepsbeschrijving

en: Maximum 50 characters
nl: Maximum 50 karakters

en: Save group
nl: Groep opslaan

en: Group was successfully inserted
nl: Groep succesvol ingevoegd

en: Error while trying to insert your group.
nl: Fout bij het invoegen van uw groep.

en: Group was successfully updated
nl: Groep succesvol aangepast

en: Error while trying to update your group.
nl: Fout bij het aanpassen van uw groep.

en: Group was successfully deleted
nl: Groep succesvol verwijderd

en: Error while trying to delete group.
nl: Fout bij het verwijderen van groep.

en: Really Delete record
nl: Record werkelijk verwijderen

en: Your Groups
nl: Uw Groepen

en: Save group settings
nl: Groepsinstellingen opslaan

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Config
nl: Instellen

en: 1 group | @count groups
nl[0]: 1 groep
nl[1]: @count groepen

en: Private groups
nl: Privé-groepen

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Bulk Operations
nl: Bulkbewerkingen

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: No users found.
nl: Geen gebruikers gevonden.

en: Show user groups.
nl: Gebruikersgroepen weergeven.

en: User quotas
nl: Gebruikerquota's

en: Set default quota
nl: Standaard quota instellen

en: Enable Public option
nl: Publieke optie inschakelen

en: Enable Public Role Control option
nl: Publieke Rolcontroleoptie inschakelen

en: Allow users to select a group in the upload form.
nl: Laat gebruikers toe om een groep te kiezen in het uploadformulier.

en: Enable Progress bar in upload
nl: Voortgangsbalk tijdens upload inschakelen

en: Progress bar Delay
nl: Vertraging voortgangsbalk

en: Progress bar message
nl: Bericht voortgangsbalk

en: Quotas
nl: Quota's

en: Statistics for %name
nl: Statistieken voor %name

en: Groups for %name
nl: Groepen voor %name

en: List All
nl: Alles weergeven

en: Upload file for %name
nl: Upload bestand voor %name

en: Quota for %name
nl: Quota voor %name

en: Make this group publicly available
nl: Maak deze groep publiekelijk beschikbaar

en: Edit group roles
nl: Groepsrollen bewerken

en: Add public group roles
nl: Publieke groepsrollen toevoegen

en: Group statistics
nl: Groepsstatistieken

en: Public groups
nl: Publieke groepen

en: Space used
nl: Gebruikte ruimte

en: Set user quota
nl: Gebruikersquota instellen

en: %name has used all of quota, please delete some files to make some room.
nl: %name heeft zijn quota bereikt; verwijder een aantal bestanden om plaats te maken.

en: You have used all of your quota, please delete some files to make some room.
nl: U heeft uw quota bereikt; verwijder een aantal bestanden om plaats te maken.

en: The user identifier.
nl: De gebruikers-ID.

en: User %name has used %usedbytesprint and has %pl.
nl: Gebruiker %name heeft %usedbytesprint gebruikt en heeft %pl.

en: Add roles for public access to your group. (Don't check anything to make it available to all roles.)
nl: Voeg rollen voor publieke toegang toe aan uw groep. (Kies niets om het beschikbaar te maken voor alle rollen.)

en: Your search for %searchs found nothing
nl: Uw zoekopdracht naar %searchs heeft niets gevonden

en: The quota for %name is %quotaprint and has used %pused percent, or %usedbytesprint in %pl
nl: De quota voor %name is %quotaprint en heeft %pused procent gebruikt, of %usedbytesprint in %pl

en: Your quota is %quotaprint and you have used %pused percent, or %usedbytesprint in %pl
nl: Uw quota is %quotaprint en heeft %pused procent gebruikt, of %usedbytesprint in %pl

en: The quota for %name is %quotaprint and has used %usedbytesprint in %pl
nl: De quota voor %name is %quotaprint en heeft %usedbytesprint gebruikt in %pl

en: Your quota is %quotaprint and you have used %usedbytesprint in %pl
nl: Uw quota is %quotaprint en u heeft  %usedbytesprint gebruikt in %pl

en: %name has used %usedbytesprint in %pl
nl: %name heeft %usedbytesprint gebruikt in %pl

en: You have used %usedbytesprint in %pl
nl: U heeft %usedbytesprint gebruikt in %pl

en: By Name
nl: Volgens Naam

en: By Description
nl: Volgens Beschrijving

en: Show user group stats.
nl: Gebruikersgroepstatistieken tonen.

en: Show user stats.
nl: Gebruikersstatistieken tonen.

en: Stats All
nl: Alle Statistieken

en: Show user statistics.
nl: Gebruikersstatistieken tonen.

en: List users.
nl: Gebruikers weergeven.

en: List user groups.
nl: Gebruikergroepen weergeven.

en: Module integration
nl: Module-integratie

en: Allow users to select their own settings.
nl: Laat gebruikers toe hun eigen instellingen te selecteren.

en: The progress delay must be a positive number or zero
nl: De voortgangsvertraging moet een positief getal zijn of nul

en: Administer user configuration.
nl: Gebruikersconfiguratie beheren.

en: Enable and configure groups.
nl: Groepen inschakelen en instellen.

en: Enable Groups
nl: Groepen inschakelen

en: Allow users to manage groups.
nl: Laat gebruikers toe groepen te beheren.

en: Enable Groups in upload form
nl: Groepen inschakelen in upload-formulier

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Enable and configure progress bar.
nl: Voortgangsbalk inschakelen en instellen.

en: Enable Bulk import processing
nl: Bulk-import verwerking instellen

en: Enable Bulk import deletion
nl: Bulk-import verwijdering instellen

en: You need to set the import folder
nl: U moet de importmap instellen

en: Please select a user. You have %total files to be imported
nl: Kies een gebruiker. U heeft %total bestanden om te importeren

en: No files to import.
nl: Geen bestanden om te importeren.

en: Select a group to add this import to.
nl: Selecteer een groep om deze import aan toe te voegen.

en: Could not copy to original: %file
nl: Kon niet naar het origineel kopiëren: %file

en: Default Import Folder
nl: Standaard importmap

en: Manage bulk imports.
nl: Bulkimports beheren.

en: Import files.
nl: Bestanden importeren.

en: Overall administrative settings
nl: Algemene beheerinstellingen

en: Enable User configuration
nl: Gebruikersconfiguratie inschakelen

en: These settings are also available to users if User Configuration is enabled.
nl: Deze instellingen zijn ook beschikbaar voor gebruikers als Gebruikersconfiguratie is ingeschakeld.

en: Enable Quotas by Role
nl: Quota's volgens Rol inschakelen

en: Setting this option will enable 'Quotas by Role' instead of 'Per User'.
nl: Deze optie instellen zal 'Quota's volgens Rol' inschakelen i.p.v. 'Per Gebruiker'

en: Available Roles
nl: Beschikbare rollen

en: Select which Role for 'Quotas by Role'.
nl: Kies rol voor 'Quota's volgens Rol'.

en: Set Quota
nl: Quota instellen

en: Select the Quota to apply for 'Quotas by Role' or the default for 'Per User'.
nl: Selecteer de Quota om toe te passen op 'Quota's volgens Rol' of de standaard voor 'Per Gebruiker'

en: User %name has used %pused percent or %usedbytesprint of quota %quotaprint and has %pl.
nl: Gebruiker %name heeft %pused procent gebruikt of %usedbytesprint van het quota %quotaprint en heeft %pl.

en: Configuration settings saved
nl: Configuratie-instellingen opgeslagen

en: Configuration settings reset
nl: Configuratieinstellingen gereset

en: Icons in tables
nl: Iconen in tabellen

en: Setting this option enables icons in tables.
nl: Deze optie instellen schakelt iconen in tabellen in.

en: removed
nl: verwijderd

en: Use colorbox iframe instead of the builtin one.
nl: Gebruik Colorbox iframe i.p.v. het ingebouwde.

en: Public Group
nl: Publieke Groep

en: Rows per page in tables
nl: Rijen per pagina in tabellen

en: Set Date Format
nl: Datumnotatie instellen

en: Select the Date format to use in tables.
nl: De datumnotatie kiezen om in tabellen te gebruiken.

en: Default Import Batch size
nl: Standaard Import Batchgrootte

en: The Import batch size must be must be a positive number.
nl: De Import batchgrootte moet een positief nummer zijn.

en: You have selected %c to be deleted
nl: U heeft %c geselecteerd om te verwijderen

en: You have selected %c to be grouped
nl: U heeft %c geselecteerd om te groeperen

en: Bulk delete
nl: Bulk verwijderen

en: %c deleted
nl: %c verwijderd

en: Bulk groups management
nl: Bulkgroepen-beheer

en: Add/Remove All
nl: Alles Toevoegen/Verwijderen

en: You did not select any groups.
nl: U heeft geen groepen geselecteerd.

en: Upload Progress Extension
nl: Uploadvoortgang uitbreiding

en: Enable PECL uploadprogress
nl: PECL-uploadvoortgang inschakelen

en: Interval Time
nl: Interval Tijd

en: The interval between each check.
nl: Het interval tussen elke controle.

en: How many files to process at a time. Must be greater than 0 and less than 100.
nl: Hoeveel bestanden dienen per keer verwerkt te worden. Moet groter dan 0 en kleiner dan 100 te zijn.

en: The progress interval must be a positive number
nl: Het voortgangsinterval moet een positief getal zijn

en: Managing groups for !n
nl: Groepen beheren voor !n

en: Import Directory not set
nl: Importmap niet ingesteld

en: Directory not found or not writable
nl: Map niet gevonden of niet schrijfbaar

en: Directory not found or not readable
nl: Map niet gevonden of niet leesbaar

en: Unable to import.
nl: Niet mogelijk te importeren.

en: readable
nl: leesbaar

en: writeable
nl: schrijfbaar

en: Path of the import folder, relative to the Drupal root or an absolute path.<br />This is where you upload images to, via FTP or rsync.<br />This folder must be !readstate by the webserver.
nl: Pad van de importmap, relatief t.o.v. de Drupal root of een absoluut pad.<br />Dit is waar de afbeeldingen, met FTP of rsync, worden geüpload.<br />Deze map moet !readstate door de webserver.

en: Allow the use of public groups.
nl: Gebruik van publieke groepen toestaan.

en: Create public groups
nl: Publieke groepen aanmaken

en: No Stats found
nl: Geen statistieken gevonden

en: Filesize: !bytes_total. !eta left at !speed/sec.
nl: Bestandsgrootte: !bytes_total. !eta nog te gaan met !speed/sec.
