Image Picker (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (86 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Private
pl: Prywatne

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Comments
pl: Komentarze

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Go
pl: Idź

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Statistics
pl: Statystyki

en: n/a
pl: n.d.

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Thumbnail size
pl: Rozmiar miniaturki

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Medium
pl: Średnie

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: State
pl: Stan

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: General
pl: Ogólne

en: No groups
pl: Brak grup

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Order
pl: Kolejność

en: Stats
pl: Statystyki

en: Edit group
pl: Edytuj grupę

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: seconds
pl: sekundy

en: Show
pl: Pokaż

en: No groups found.
pl: Nie znaleziono żadnych grup.

en: Middle
pl: Środek

en: Minimum width
pl: Minimalna szerokość

en: Long
pl: Długa

en: Short
pl: Krótka

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Percentage
pl: Procenty

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Blocks
pl: Bloki

en: Images per page
pl: Zdjęć na stronę

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Delete All
pl: Usuń wszystko

en: Scale image
pl: Skaluj obrazek

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: selected
pl: zaznaczone

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: Save group
pl: Zapisz grupę

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Bulk Operations
pl: Operacje masowe

en: Bulk operations
pl: Operacje masowe

en: No users found.
pl: Nie odnaleziono użytkowników.

en: Progress bar
pl: Pasek postępu

en: removed
pl: usunięto

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku
