Image Picker (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (77 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Private
sk: Súkromné

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Comments
sk: Komentáre

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Go
sk: Prejsť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: n/a
sk: nie je

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Float Left
sk: Doľava

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Medium
sk: Stredná

en: Media
sk: Médiá

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: State
sk: Stav

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: General
sk: Všeobecné

en: No groups
sk: Žiadne skupiny

en: Users
sk: Používatelia

en: Order
sk: Poradie

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: seconds
sk: sekundy

en: Show
sk: Zobraziť

en: Middle
sk: Stredný

en: Minimum width
sk: Minimálna šírka

en: Long
sk: Dlhý

en: Short
sk: Krátky

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Percentage
sk: Percent

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Blocks
sk: Bloky

en: Images per page
sk: Počet obrázkov na stranu

en: By name
sk: Podľa názvu

en: Scale image
sk: Zmeniť veľkosť obrázka

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: Return to page
sk: Späť na stránku

en: 1 group | @count groups
sk[0]: Žiadna skupina
sk[1]: 1 skupina
sk[2]: 2 skupiny

en: Private groups
sk: Súkromné skupiny

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu
