Image Picker (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (77 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Private
sv: Privat

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Public
sv: Offentlig

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Go
sv: Gå till

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Statistics
sv: Statistik

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Upload
sv: Ladda upp

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Medium
sv: Mellan

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: State
sv: Läge

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: General
sv: Allmän

en: Align
sv: Justera

en: Users
sv: Användare

en: Order
sv: Ordning

en: Stats
sv: Statistik

en: Edit group
sv: Redigera grupp

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Browse
sv: Bläddra

en: seconds
sv: sekunder

en: Show
sv: Visa

en: No groups found.
sv: Inga grupper hittades.

en: Minimum width
sv: Minsta bredd

en: Long
sv: Långt

en: Short
sv: Kort

en: Percentage
sv: Procent

en: Copy
sv: Kopiera

en: Blocks
sv: Block

en: Images per page
sv: Bilder per sida

en: Scale image
sv: Skala om bild

en: Default order
sv: Förvald ordning

en: selected
sv: vald

en: Newest first
sv: Nyaste först

en: Config
sv: Konfiguration

en: 1 group | @count groups
sv[0]: 1 grupp
sv[1]: @count grupper

en: Private groups
sv: Privata grupper

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Bulk Operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: Bulk operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: Edit group roles
sv: Redigera grupproller
