Image Picker (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (47 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Small
ast: Pequeñu

en: Add
ast: Amestar

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: n/a
ast: n/d

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Medium
ast: Mediu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: General
ast: Xeneral

en: Other
ast: Otru

en: Users
ast: Usuarios

en: Order
ast: Orde

en: Show
ast: Amosar

en: Long
ast: Llargu

en: Short
ast: Curtiu
