Image Picker (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (60 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Small
bo: ཆུང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Other
bo: གཞན

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Show
bo: སྟོན

en: Minimum width
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཞེང་ཚད་

en: Long
bo: རྒྱས་པ

en: Short
bo: བསྡུས་པ

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Default order
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ
