Image Picker (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (47 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Small
eo: Malgranda

en: Add
eo: Aldonu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Medium
eo: Medio

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Other
eo: Alia

en: Users
eo: Uzantoj

en: Order
eo: Ordo

en: Show
eo: Montru

en: Long
eo: Longa

en: Short
eo: Mallonga

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Default order
eo: Defaŭlta sinsekvo
