Image Picker (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (50 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Small
ka: პატარა

en: Add
ka: დამატება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Medium
ka: საშუალო

en: Media
ka: მედია

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: General
ka: ზოგადი

en: Other
ka: სხვა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Show
ka: ჩვენება

en: Minimum width
ka: მინიმალური სიგანე

en: Long
ka: გრძელი

en: Short
ka: მოკლე

en: Blocks
ka: ბლოკები
