Image Picker (7.x-1.1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо
