Image Picker (7.x-1.1) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Long
lo: ຍາວ

en: Short
lo: ສັ້ນ
