Image Picker (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (46 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Private
mr: खाजगी

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Small
mr: लहान

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Upload
mr: अपलोड

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: groups
mr: समुह

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: State
mr: राज्य

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: General
mr: साधारण
