Image Picker (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (47 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Private
ug: شەخسىي

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: All
ug: ھەممە

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Media
ug: مېدىيا

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Other
ug: باشقا

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Long
ug: ئۇزۇن

en: Short
ug: قىسقا

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: Blocks
ug: تارماق رايون
