Image Picker (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Small
bg: Малък

en: Add
bg: Добави

en: Statistics
bg: Статистики

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Medium
bg: Среда

en: Media
bg: Медия

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: State
bg: Статус

en: General
bg: Общи

en: Other
bg: Други

en: Users
bg: Потребители

en: Order
bg: Поръчка

en: Show
bg: Покажи

en: Convert
bg: Преобразуване

en: Blocks
bg: Блокове

en: Default order
bg: Ред по подразбиране
