Image Picker (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (70 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Public
el: Δημόσιες

en: Comments
el: Σχόλια

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Small
el: Μικρό

en: Add
el: Προσθήκη

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: n/a
el: δ/υ

en: Upload
el: Αποστολή

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Thumbnail size
el: Μέγεθος μικρογραφίας

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Medium
el: Μέσο

en: Media
el: Μέσα

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: State
el: Κατάσταση

en: General
el: Γενικά

en: Other
el: Άλλο

en: Align
el: Στοίχιση

en: Users
el: Χρήστες

en: Order
el: Σειρά

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Minimum width
el: Ελάχιστο πλάτος

en: Long
el: Μεγάλο

en: Short
el: Σύντομο

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Images per page
el: Εικόνες ανά σελίδα

en: By name
el: Ανά όνομα

en: Scale image
el: Κλιμάκωση εικόνας

en: Default order
el: Προεπιλεγμένη σειρά

en: Newest first
el: Τα νεότερα πρώτα

en: Image file
el: Αρχείο εικόνας

en: No images
el: Χωρίς εικόνες
