Image Picker (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Import
mk: Внесување

en: Add
mk: Додај

en: Users
mk: Корисници

en: Blocks
mk: Блокови
