Image Picker (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (48 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Go
my: သွားမည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Small
my: အသေး

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Other
my: အခြား

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Show
my: ပြပါ

en: Minimum width
my: အနည်းဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Long
my: ရှည်ရှည်

en: Short
my: တိုတို

en: Convert
my: ပြောင်းရန်

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး
