Image Picker (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (65 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Private
ro: Privat

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Comments
ro: Comentarii

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Go
ro: Mergi

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Size
ro: Mărime

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Small
ro: Mic

en: Add
ro: Adaugă

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Statistics
ro: Statistici

en: Upload
ro: Încarcă

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Medium
ro: Mediu

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: State
ro: Status

en: Other
ro: Altele

en: Align
ro: Aliniere

en: Users
ro: Utilizatori

en: Order
ro: Comandă

en: Stats
ro: Statistici

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Browse
ro: Răsfoire

en: seconds
ro: secunde

en: Show
ro: Arată

en: Minimum width
ro: Lățime minimă

en: Long
ro: Lung

en: Short
ro: Scurt

en: Convert
ro: Convertire

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Copy
ro: Copiază

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Default order
ro: Ordinea predefinită

en: Newest first
ro: Cele noi primele

en: Config
ro: Configurație
