Image Picker (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (49 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Statistics
sl: Statistika

en: n/a
sl: n/d

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Medium
sl: Srednja

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: General
sl: Splošno

en: Users
sl: Uporabniki

en: Order
sl: Vrstni red

en: Show
sl: Prikaži

en: Minimum width
sl: Najmanjša širina

en: Blocks
sl: Bloki

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red
