Image Picker (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (58 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Private
be: Прыватны

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Comments
be: Каментары

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Statistics
be: Статыстыка

en: n/a
be: [няма]

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Medium
be: Сярэдні

en: Media
be: Мультымедыя

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: General
be: Агульны

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Order
be: Парадак

en: Show
be: Паказаць

en: Minimum width
be: Мінімальная шырыня

en: Long
be: Доўгі

en: Short
be: Сціслы

en: JPEG quality
be: Якасць JPEG

en: Copy
be: Калькаваць

en: Blocks
be: Блокі

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
be: Вызначце якасць малюнка для дзеянняў з JPEG. Даступныя значэнні ад 0 да 100. Чым большае значэнне, тым лепшая якасць малюнка, але і большы памер файлаў.
