Image Picker (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (28 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Order
si: පිලිවෙල
