Image Picker (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Medium
sq: Mesatar

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Users
sq: Përdorues

en: Show
sq: Shfaq

en: JPEG quality
sq: Kualiteti JPEG

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Default order
sq: Renditja e prezgjedhur

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
sq: Përcakton kualitetin e figurave për manipulimet JPEG. Rangu nga 0 në 100. Vlerat më të larta do të thotë cilësi më e lartë për figurat por gjithashtu edhe skedarë më të mëdhenj.
