Image Picker (7.x-1.5) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Page
br: Pajenn
