Image Picker (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (42 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Medium
bs: Srednje

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Users
bs: Korisnici

en: Order
bs: Poredak

en: Edit group
bs: Izmjeni grupu

en: No groups found.
bs: Nema pronađenh grupa.

en: Convert
bs: Pretvori

en: JPEG quality
bs: Kvalitet JPEG-a

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Default order
bs: Defaultni raspored
