Image Picker (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (70 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Private
oc: Privat

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Comments
oc: Comentaris

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Go
oc: Anatz

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Small
oc: Pichon

en: Add
oc: Apondre

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: n/a
oc: n/d

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Medium
oc: Mejan

en: Media
oc: Mèdia

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: State
oc: Estat

en: Other
oc: Autre

en: Align
oc: Alinhar

en: Users
oc: Utilizaires

en: Order
oc: Òrdre

en: Stats
oc: Estatisticas

en: Edit group
oc: Editar lo grop

en: By Title
oc: Per títol

en: Browse
oc: Percórrer

en: seconds
oc: segondas

en: Show
oc: Afichar

en: Middle
oc: Mitan

en: Minimum width
oc: Largor minimala

en: Short
oc: Cort

en: Convert
oc: Convertir

en: JPEG quality
oc: Qualitat JPEG

en: Copy
oc: Copiar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Default order
oc: Òrdre per defaut

en: Newest first
oc: Las mai recents d'en primièr

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Bulk operations
oc: Operacions en masse

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
oc: Definir la qualitat d'imatge per las conversions en JPEG, sus una escala de 0 a 100. Una valor elevada significa un imatge de melhora qualitat mas un fichièr de talha mai importanta.

en: removed
oc: suprimit
