Image Picker (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (47 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Upload
ps: پورته کول

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Medium
ps: منځنى

en: Media
ps: رسنۍ

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: Align
ps: پرليكول

en: Users
ps: غړي

en: Order
ps: اوډون

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Show
ps: ښوول

en: Copy
ps: کاپي

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Edit Link
ps: تړونی سمون
