Image Picker (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (32 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Blocks
am: ጥምረቶች
