Image Picker (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (30 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Show
dz: སྟོན།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Default order
dz: སྔོན་སྒྲིག་གོ་རིམ།
