Image Picker (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (73 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Private
eu: Pribatua

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Go
eu: Joan

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Small
eu: Txikia

en: Add
eu: Gehitu

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Upload
eu: Igo

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Medium
eu: Ertaina

en: groups
eu: taldeak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: State
eu: Egoera

en: Group name
eu: Talde izena

en: General
eu: Orokorra

en: No groups
eu: Talderik ez

en: Other
eu: Bestea

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Order
eu: Ordena

en: Edit group
eu: Editatu multzoa

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Show
eu: Erakutsi

en: Middle
eu: Erdian

en: Minimum width
eu: Zabalera minimoa

en: Long
eu: Luzea

en: Short
eu: Laburra

en: Convert
eu: Bihurtu

en: JPEG quality
eu: JPEG kalitatea

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Default order
eu: Orden lehenetsia

en: Image file
eu: Irudi fitxategia

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
eu: Defini ezazu JPEG maneiatzeko irudi kalitatea. 0 eta 100 bitarteko balioak. Balio altuagoak irudi kalitatea hobea esan nahi du, baina ez fitxategi handiagoak.

en: Interval Time
eu: Denbora tartea

en: The interval between each check.
eu: Egiaztapen arteko denbora tartea.
