Image Picker (7.x-1.6) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú
