Image Picker (7.x-1.6) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
