Image Picker (7.x-1.6) - en to se translation catalogue (25 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Order
se: Diŋgo

en: Show
se: Čájet

en: images
se: govaid
