Image Picker (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: n/a
sr: нема

en: User
sr: Корисник

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: State
sr: Статус

en: Order
sr: Редослед

en: seconds
sr: секунди

en: JPEG quality
sr: JPEG kvalitet

en: Default order
sr: Подразумевани редослед

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
sr: Дефинишите квалитет слика приликом JPEG манипулација. Распон иде од 0 до 100. Већа вредност означава бољи квалитет, али и веће фајлове.
