Image Picker (7.x-1.7) - en to km translation catalogue (52 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: n/a
km: គ្មាន

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Medium
km: មធ្យម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Order
km: លំដាប់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Minimum width
km: ទទឹង​អប្បបរមា

en: Long
km: វែង

en: Short
km: ខ្លី

en: JPEG quality
km: គុណភាព JPEG

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Default order
km: លំដាប់​លំនាំដើម

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
km: កំណត់​គុណភាព​រូបភាពសម្រាប់ការ​គណនា JPEG ។ រាប់ចាប់​ពី ០ ទៅ ១០០ ។ តម្លៃ​ខ្ពស់​ជាង​មាន​ន័យ​ថា​គុណភាព​រូបភាព​ប្រសើរ​ជាង ប៉ុន្តែ​ឯកសារ​ធំជាង ។
