Image Picker (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (48 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Private
mn: Хувийн

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Statistics
mn: Статистик

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Upload
mn: Оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Order
mn: Дараалал

en: Short
mn: Богино

en: JPEG quality
mn: JPEG-ийн чанар

en: Blocks
mn: Хавтангууд
