Image Picker (7.x-1.7) - en to nn translation catalogue (47 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Upload
nn: Last opp

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Fields
nn: Felt

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Users
nn: Brukarar

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Edit group
nn: Rediger gruppe

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: seconds
nn: sekundar

en: Long
nn: Lang

en: Short
nn: Kort

en: Group Name
nn: Gruppenamn

en: JPEG quality
nn: JPEG-kvalitet

en: Group description
nn: Beskriving av gruppe

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Default order
nn: Standard rekkjefølgje

en: Edit Link
nn: Rediger lenke

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
nn: Definer biletkvaliteten for JPEG-manipulering. Gyldig område er 0 til 100. Høgare verdi gir betre bilete, men større filer.
