Image Picker (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (48 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Link
th: ลิงค์

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Statistics
th: สถิติ

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Upload
th: อัพโหลด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Media
th: สื่อ

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: State
th: รัฐ

en: General
th: ทั่วไป

en: Order
th: เรียงตาม

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: Show
th: แสดง

en: JPEG quality
th: คุณภาพของไฟล์ JPEG

en: Copy
th: คัดลอก

en: Blocks
th: บล็อค

en: <None>
th: <ไม่มี>

en: Default order
th: การจัดลำดับเริ่มต้น

en: Newest first
th: ใหม่ล่าสุดก่อน

en: Edit Link
th: แก้ไขลิงค์

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
th: กำหนดคุณภาพของไฟล์รูปภาพแบบ JPEG โดยใส่ค่า 0-100 ค่ามากหมายถึงภาพคุณภาพดี แต่ขนาดไฟล์จะใหญ่ตามไปด้วย
