Image Picker (7.x-1.8) - en to he translation catalogue (84 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Private
he: פרטי

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Go
he: קדימה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: n/a
he: -ללא-

en: Upload
he: העלאה

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Medium
he: בינוני

en: Media
he: מדיה

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: State
he: מצב

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: General
he: כללי

en: No groups
he: אין קבוצות

en: Align
he: יישור

en: Users
he: חברי האתר

en: Order
he: סידור

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Full
he: מלא

en: Show
he: הצג

en: No groups found.
he: לא נמצאו קבוצות.

en: Middle
he: אמצע

en: Minimum width
he: רוחב מינימלי

en: Long
he: ארוך

en: Short
he: קצר

en: JPEG quality
he: איכות JPEG

en: Group description
he: תיאור קבוצה

en: Copy
he: העתק

en: Blocks
he: בלוקים

en: Images per page
he: תמונות בעמוד

en: <None>
he: <ללא>

en: Used
he: בשימוש

en: By name
he: לפי שם

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: Edit image
he: ערוך תמונה

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Config
he: קונפיג

en: Private groups
he: קבוצות פרטיות

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Bulk Operations
he: פעולות גורפות

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות

en: Edit group roles
he: עריכת תפקידים בקבוצה

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
he: הגדרת איכות התמונה עבור מניפולציות JPEG. הטווח נע מ- 0-100. ככל שהערך גבוה יותר איכות התמונה משתפרת אך גודל ה קבצים עולה.
