Image Picker (7.x-1.8) - en to kk translation catalogue (44 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Private
kk: Жеке

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Statistics
kk: Статистика

en: n/a
kk: жоқ

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Fields
kk: Өрістер

en: Medium
kk: Орташа

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: General
kk: Басты

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: JPEG quality
kk: JPEG сапасы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
kk: JPEG өңдеуі үшін сурет сапасын анықтаңыз.
