Image Picker (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (76 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Private
lv: Privāts

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Comments
lv: Komentāri

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Go
lv: Aiziet

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Image ID
lv: Attēla ID

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Statistics
lv: Statistika

en: n/a
lv: n/p

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: State
lv: Stāvoklis

en: General
lv: Galvenie

en: No groups
lv: Nav grupu

en: Align
lv: Novietot

en: Users
lv: Lietotāji

en: Order
lv: Secība

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: By Title
lv: Pēc Nosaukuma

en: Full
lv: Pilns

en: Show
lv: Rādīt

en: No groups found.
lv: Grupas nav atrastas.

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: Group description
lv: Grupas apraksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Blocks
lv: Bloki

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Image file
lv: Attēla fails

en: 1 group | @count groups
lv[0]: 1 grupa
lv[1]: @count grupas
lv[2]: @count grupas

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
lv: Uzstādi JPEG kvalitāti attēla apstrādei intervālā no 0 līdz 100. Lielākā vērtība dos labāku attēlu kvalitāti, bet faili aizņems vairāk vietas.

en: One image processed. | @count images processed.
lv[0]: Apstrādāts viens attēls.
lv[1]: Apstrādāti @coun attēli.
