Image Picker (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (54 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Statistics
az: Statistika

en: n/a
az: yox

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: State
az: Dövlət

en: General
az: Əsas

en: Align
az: Sıralama

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Full
az: Tam

en: Show
az: Göstər

en: Minimum width
az: Minimum genişlik

en: JPEG quality
az: JPEG keyfiyyəti

en: Copy
az: Köçür

en: Blocks
az: Bloklar

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
az: JPEG manipulyasiyaları üçün şəkil keyfiyyətini müəyyənləşdirin. 0-dan 100-ə qədər dəyişir. Daha yüksək qiymətlər daha yaxşı şəkil keyfiyyəti, lakin daha böyük fayllar deməkdir.
