Image Picker (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (76 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Private
fa: خصوصی

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Public
fa: عمومی

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Go
fa: برو

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Statistics
fa: آمار

en: n/a
fa: هیچ

en: Upload
fa: بارگذاری

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Group ID
fa: شناسه گروه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Medium
fa: متوسط

en: Media
fa: رسانه

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: State
fa: وضعیت

en: Group name
fa: نام گروه

en: General
fa: عمومی

en: No groups
fa: گروهی نیست

en: Align
fa: تراز

en: Users
fa: کاربران

en: Order
fa: سفارش

en: Stats
fa: وضعیت

en: Edit group
fa: ویرایش گروه

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Full
fa: کامل

en: Show
fa: نمایش

en: No groups found.
fa: هیچ گروهی پیدا نشد.

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: Long
fa: طولانی

en: Short
fa: کوتاه

en: JPEG quality
fa: کیفیت JPEG

en: Copy
fa: کپی

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: <None>
fa: <هیچکدام>

en: Scale image
fa: تغییر اندازه تصویر

en: Default order
fa: ترتیب پیش‌فرض

en: Image file
fa: فایل تصویر

en: Delete image
fa: حذف تصویر

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: Bulk operations
fa: عملیات دسته جمعی

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
fa: کیفیت را برای دستکاری تصاویر JPEG معین کنید. بازه‌ای از 0 تا 100. ارقام بزرگتر به معنای تصاویری با کیفیت بیشتر ولی فایلی با حجم بزرگتر است.
