Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Image size
am: የምስል መጠን

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: Configure
am: ውቀር
