Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enable
ast: Activar

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: View
ast: Vista

en: Configure
ast: Configurar
