Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Enable
bg: Активирай

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: View
bg: Прегледай

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: here
bg: Тук
