Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Image size
bn: ছবির আকার

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Size
bn: সাইজ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Configure
bn: কনফিগার
